Laatste Nieuws


Jo17-2 & Jo11-1 Voorjaarskampioenenen 2018

11 juni 2018

Beste Ls,

 

Afgelopen zaterdag zijn onze jeugdteams Jo17-2 & Jo11-1 kampioen geworden.

De Jo17-2 won zaterdag met 10- 3 van Jekerdal Jo17-3.

Hierdoor zijn de mannen de terechte kampioen, met 22 punten uit 8 wedstrijden.

 

De Jo11-1 werd in de 2e klasse 601 ook Kampioen.

Deze jeugdige talenten deden het nog beter, want behaalde in 11 wedstrijden de volle 100% score.

Dus met 33 punten en een doelsaldo van 86 - 22 kun je gerust zeggen dat het een echt kampioensteam is.

Iedereen die heeft bijgedragen aan deze titels, van HARTE GEFELICITEERD met dit mooi behaalde resultaat..

"Vriendenteam J011-1" 

In twee jaar tijd 2 kampioenschappen mogen vieren komt natuurlijk niet vaak voor. Zeer zeker niet als je dan naast de twee kampioenschappen in de competitie ook nog eens tweemaal clubkampioen bent geworden. Ons team J011-1 heeft dit wel mogen presteren.De kracht van dit team ligt in de inzet, de bevlogenheid, het voetbal-instinct, het bij vlagen zeer mooie en verzorgende voetbal, maar bovenal in het feit zij een echt vriendenteam zijn. De spelers accepteren elkaar, helpen elkaar, coachen elkaar, lopen een stuk harder voor elkaar indien nodig en gaan daarnaast iedere week met vol enthousiasme en plezier naar de trainingen toe. 

Kortom: een zeer hecht vriendenteam!!

Alle 11 wedstrijden van afgelopen seizoen zijn dan ook winnend afgesloten waarbij illustratief voor het team de wedstrijd tegen de uiteindelijke nummer twee van de competitie, Sportclub Jekerdal, was waarbij een 0-3 achterstand omgebogen werd in een 9-5 overwinning. 

Chapeau Stijn Prickarts, Vince Bastiaans, Tom Wouters, Tije Melenhorst, Stijn Sels, Xavier Peeters, Jelle Cuenen, Kyano Vlaspoel,en Pepijn Peeters!!! 

Op naar een volgend kampioenschap!

De Trainer JO11-1.

 

Het RKASV Bestuur