Club info


Jeugdcoördinatoren & Leiders

Leiders

Elk team beschikt over minimaal twee trainers/leiders. Vaak zijn dit ouders of uit de vereniging voortgekomen mensen. Niet alle trainers/leiders beschikken over een diploma, maar ze putten hun kwaliteiten uit liefde voor de voetbalsport, affiniteit met het verenigingsleven of ze willen een bijdrage leveren aan de vrijetijdsbesteding van hun zoon/dochter

De selectie heeft uiteraard een gediplomeerde trainer ter beschikking. Deze is natuurlijk altijd bereid zijn kennis te delen met andere trainers/leiders binnen onze club die niet gediplomeerd zijn. Trainers/leiders die interesse hebben in het volgen van een cursus kunnen hierover contact opnemen met het bestuur of de jeugdcommissie. De KNVB verzorgt cursussen op het gebied van elftal begeleiding en wedstrijdleiding.

Namen en telefoonnummers van leiders zijn te vinden bij het desbetreffende team.

Senioren 2017-2018

Elft. Naam Telefoon E-mailadres
1 S. Farhane 06-29545015 said_farhane36@hotmail.com
  B. Mommers 06-41936718 bobmommers@live.nl
  F. Offermans 06-51286652 dn-offers@ziggo.nl
  H. Leclaire 0624540972 h.leclaire@home.nl
  P. Leclaire 06-11289730 pieleclaire@hotmail.nl
 
2 S. Ritzervelt 06-22997310  
  P. Leclaire 06-11289730 pieleclaire@hotmail.nl
  A. Wintjens 06-14291623 armandwintjens@hotmail.com
 
3 L. Michon 06-46763428 lge.michon@gmail.com
  P. Hartmann 06-42520052 pascal.hartmann@live.nl
 
4 G. Habets 06-20773911 bgmhabets@hotmail.com
  X. Houben 06-30875193 xavierhouben@hotmail.com
 
5 J. Huynen 06-41010375 grolschman@hotmail.com
  H. Aerts 06-25015328 info@aerts-zn.nl
  D. Dassen 06-54670922 danny.dassen@vodafone.com

 

 

 

Jeugdcoördinatoren

 

Jeugdcoördinatoren vertegenwoordigen de verschillende jeugdcategorieën in het jeugdbestuur van RKASV.

Zij coördineren praktische zaken en zorgen dat leiders/trainers geïnformeerd worden over clubzaken.

Ook zijn zij beschikbaar om eventuele problemen tussen betrokkenen op te lossen.

Hieronder vindt u een overzicht van de jeugdcoördinatoren: 

Organisatie Jeugdafdeling 2017-2018

Technisch Jeugd Coördinator E. Mulkens 06-52027831 /                      043-3632336 e.mulkens@kreuze.nl
Jeugdwedstrijd- Secretaris  H. Habets 06-18853241 /                      043-3263834 jmhhabets@hotmail.com
ST Coördinator  JO19 P. Kempeners  06-18364974 paulkempeners@hotmail.com 
ST Coördinator  JO17 B.Cakirolglu 06-21164337 b-cakiroglu@home.nl
ST Coördinator  JO15 E. Mulkens 06-52027831 e.mulkens@kreuze.nl
Coördinator       JO13 G. Kerstges 06-11299813 gtkerstges@home.nl
Coördinator       JO11 R. Close 06-40960703 roelclose@home.nl
       

Junioren  2017-2018  ST RKASV Geusselt Sport

O19-1 A. Meijer 06-47774735 arthurmeijer@hotmail.nl
  P. Kempeners  06-18364974 paulkempeners@hotmail.com 
  R. Thain    
O17-1 Y.Kostons   jkostons@hotmail.com
  B. Cakiroglu 06-21164337 b-cakiroglu@home.nl
O17-2 J. Fievez 043-3628353 j.fievez1@home.nl
  W. Ringhs 06-57331231 ringhsw@hotmail.com
O15-1 J. Roks 06-19011664 roks-vanleeuwen@home.nl
  J.Elissen  06-55378449 elissen@hetnet.nl
  R. Roumans 06-15687109 kiomiummels@hotmail.com
O15-2 Y.Mulkens 06-42597687 y.mulkens@hotmail.com
  E.Mulkens 06-52027831 e.mulkens@kreuze.nl

Pupillen RKASV  2017-2018

O13-1 D.Theunisz 06-31946314 dave.theunisz@lumidale-bv.nl
O13-2 M. Derwort 06-52311688 derwort@kpnplanet.nl
  G. Kerstges 06-11299813 gtkerstges@home.nl
O11-1 B. Vlaspoel 06-16430836 bartdiana@hotmail.com
  F. Cuenen 06-54750349 f.cuenen@koenenenco.nl
O11-2 L.Willems 06-34978520 luukwillems18@gmail.com
  R.Habets 06-18181401 Raoulhabets2002@gmail.com
O11-3 M. Kraft 06-27365034 mamabequ@ziggo.nl
  R. Close 06-40960703 roelclose@home.nl
O9-1 C. de Vrede 06-51560943 c.vrede@zonnet.nl
  G. Visser  06-18908039 gvi1972@hotmail.com
  H. Maludi   hayri79@gmail.com
O9-2 M. Last 06-12755143 famlast@home.nl
  M. van Kan  06-16439743 mjpvankan@home.nl
  E. Kostons 06-11114097 ekostons@hotmail.com
O9-3 D.Koning 06-27053032 dick.koning@medtronic.com
  P.Hermans  06-19582315 phermans@ziggo.nl
O8-1 E. Bastiaens 06-27344048   Bastiaens@live.nl
O8-2 C. van Bogaert 06-29530178 cwebogie@hetnet.nl
  D.Weerts    danny.weerts@hotmail.com
O7-1 R. Pluymen 06-18083099 rudie_pluymen@hotmail.com
       
MO17-1  ( contactpersoon ) B. Vijgen 06-53812247 bartvijgen@planet.nl