Club info


Jeugdcoördinatoren & Leiders

Leiders

Elk team beschikt over minimaal twee trainers/leiders. Vaak zijn dit ouders of uit de vereniging voortgekomen mensen. Niet alle trainers/leiders beschikken over een diploma, maar ze putten hun kwaliteiten uit liefde voor de voetbalsport, affiniteit met het verenigingsleven of ze willen een bijdrage leveren aan de vrijetijdsbesteding van hun zoon/dochter

De selectie heeft uiteraard een gediplomeerde trainer ter beschikking. Deze is natuurlijk altijd bereid zijn kennis te delen met andere trainers/leiders binnen onze club die niet gediplomeerd zijn. Trainers/leiders die interesse hebben in het volgen van een cursus kunnen hierover contact opnemen met het bestuur of de jeugdcommissie. De KNVB verzorgt cursussen op het gebied van elftal begeleiding en wedstrijdleiding.

Namen en telefoonnummers van leiders zijn te vinden bij het desbetreffende team.

Senioren 2018-2019

Elft. Naam Telefoon E-mailadres
1 D.Schmitz    
  B. Mommers 06-41936718 bobmommers@live.nl
  F. Offermans 06-51286652 dn-offers@ziggo.nl
  H. Leclaire 0624540972 h.leclaire@home.nl
 
2 VACANT    
       
       
 
3 L. Michon 06-46763428 lge.michon@gmail.com
  P. Hartmann 06-42520052 pascal.hartmann@live.nl
 
4 G. Habets 06-20773911 bgmhabets@hotmail.com
  X. Houben 06-30875193 xavierhouben@hotmail.com
  J. Huynen 06-41010375 grolschman@hotmail.com
  H. Aerts 06-25015328 info@aerts-zn.nl
  D. Dassen 06-54670922 danny.dassen@vodafone.com

 

 

 

Jeugdcoördinatoren

 

Jeugdcoördinatoren vertegenwoordigen de verschillende jeugdcategorieën in het jeugdbestuur van RKASV.

Zij coördineren praktische zaken en zorgen dat leiders/trainers geïnformeerd worden over clubzaken.

Ook zijn zij beschikbaar om eventuele problemen tussen betrokkenen op te lossen.

Hieronder vindt u een overzicht van de jeugdcoördinatoren: 

Organisatie Jeugdafdeling RKASV 2018-2019

Technisch Jeugd Coördinator < Vacant > INTERESSE ?        Mail; e.mulkens@ziggo.nl
Jeugdwedstrijd- Secretaris  H. Habets 06-18853241 /                      043-3263834 jmhhabets@hotmail.com
ST Coördinator  JO19/JO17/JO15 J.Fievez 043-3628353 j.fievez@kpnmail.nl
Coördinator  JO13/JO12/JO11 M. v/d Camp 06-14340783 macamp67@gmail.com
Coördinator  JO10/JO9 D. Koning 06-27053032 dick.koning@medtronic.com
Coördinator  JO8/ JO7 P. Stevens 06-46405484 pagstevens@gmail.com
       
       

Junioren  2018-2019  ST RKASV / Geusselt Sp.

O19-1                           Trainer Y.Kostons 06-21164337 jkostons@hotmail.com
                                     Leider B. Cakiroglu 06-21164337 b-cakiroglu@home.nl
O17-1                           Trainer J. Fievez 043-3628353 j.fievez@kpnmail.nl
                                     Leider J.Elissen  06-55378449 elissen@hetnet.nl
O15-1                           Trainer R.Bastings    
                                     Leider B.Vijgen 06-53812247 bartvijgen@planet.nl
       

Pupillen RKASV  2018-2019

JO13-1 M. Derwort 06-52311688 derwort@kpnplanet.nl
JO12-1 B. Vlaspoel 06-16430836 bartschilderwerken@hotmail.com
JO12-1 F. Cuenen 06-54750349 f.cuenen@koenenenco.nl
JO12-1 L.Bastiaans 06-41322246 larsbastiaans@hotmail.nl
JO12-2 VACANT TRAINER  
JO12-2 VACANT LEIDER  
JO11-1 M. Kraft 06-27365034 mamabequ@ziggo.nl
JO11-1 R. Close 06-40960703 roelclose@home.nl
JO10-1 G. Visser  06-18908039 gvi1972@hotmail.com
JO10-2 E. Kostons 06-11114097 ekostons@hotmail.com
JO10-3 D.Koning 06-27053032 dick.koning@medtronic.com
JO10-3 P.Hermans  06-19582315 phermans@ziggo.nl
JO9-1 E. Bastiaens 06-57680746 Bastiaens@live.nl
JO9-1 G. Wintjens   Guido@wintjens.nl
JO9-2 C. van Bogaert 06-29530178 cwebogie@hetnet.nl
JO9-2 D.Weerts    danny.weerts@hotmail.com
JO9-3 VACANT Leider/ Trainer  
JO8-1 R. Pluymen 06-18083099 rudie_pluymen@hotmail.com
JO8-2 P Stevens 06-46405484 pagstevens@gamil.com
JO7